Arya’yı Konu Alan Yeni Bir Dizi Çekilecek mi?

sinevreni
22 May 2019
Arya’yı Konu Alan Yeni Bir Dizi Çekilecek mi?

Game of Thrones dizisinin sonunda Stark kardeşler galip geldi ve hepsi kendi yoluna gitti. Bran, Westeros’un kralı ilan edildi. Sansa ilk Kuzeydeki Kraliçe oldu. Arya ise bilinmeyeni keşfetme umuduyla Westeros’un batısına doğru yelken açtı. Finalin ardından bazı izleyiciler, HBO’nun Arya’yı konu alan bir spinoff dizisi üzerinde çalıştığını düşünmeye başladı.

HBO programlama şefi Casey Bloys, Deadline ile yaptığı röportajda herhangi bir Game of Thrones devam projesi geliştirmeyi düşünmediklerini açıkladı.

Bloys röportajında “Bunun nereden çıktığını anlıyorum, cidden anlıyorum. Fakat aşırıya kaçmamaya dikkat etmek istemek veya altın yumurtlayan tavuğu kesmemek adına, Dan ve David’in sekiz sezonda duran dizisini, kendi sanat eseri olarak bırakmak istiyorum ve Arya’ya doğrudan bu imkanı sunacak diziler yapmak istemiyorum. George’nin muazzam evreninin diğer kısımlarında öncesini anlatan projeler denemenin daha iyi olacağını düşünüyorum. Yapılacak doğru şey buymuş gibi hissediyorum, bırakın dizi olduğu gibi kalsın.” yorumunda bulundu.

Yorumlar